| luci12nf a întrebat:

Vreau sa ma inscriu sa joc un joc si scrie cartea de identitate a tuorelui: ce inseamna si ce trebuie sa completez? repede! funda

6 răspunsuri:
| ASimpleUser a răspuns:

Carte de identitate=buletin; tutore=un parinte(mama sau tata)...ce trebuie sa completezi nushfa si tu mai multe incercari cu chestii care scriu pe buletinul parintilor laughing

| luci12nf explică (pentru ASimpleUser):

Tutoe stiu! ce inseamna

| GGL a răspuns:

Daca un joc iti cere asa ceva eu ti-as recomanda sa il lasi in pace

| Plolice a răspuns (pentru GGL):

Daca baiatul vrea sa faca asta lasa-l sa invete din experienta nu din vorbe

| luci12nf explică (pentru GGL):

Ce se intampla?
oricum nu pusai unu adevarat
dar ce se intampla?

| GGL a răspuns (pentru luci12nf):

Se vor folosi acele date in diverse scopuri ilicite(sau licite daca in termenii si conditiile jocului scrie ca esti de acord sa se foloseasca acele date)