| xAndraax a întrebat:

Vreau si eu mai multe credite pe imvu. in afara de acelea cu meet me si e-mail. like pe facebook etc. un hack ceva. va rog?

Funda. love struck

4 răspunsuri:
| cosminc a răspuns:

IMVU de 2 ani are Anti-Hake nu gaseesti...

| Maddiex3 a răspuns:

Sa nu descarci nicio prostie de hack de pe net. Pentru ca in primul rand este plin de virusi, in al 2'lea rand daca te prinde vreun admin de pe Imvu ca folosesti hack, s-ar putea sa-ti iei ban permanent.winking Asa ca stai cuminte..Si in legatura cu creditele, incearca metoda aceea cu conturile big grin Care primesti 1, 500 cr pentru un singur cont. Stii metoda sau vrei sa ti-o explic eu?

| thed01 a răspuns:

Hack-u e o prostie. + nu-s admini pe imvu [poate la room-uri] asa numiti admini sunt cei care se ocupa cu site-ul. si care tin sub control toata comunitatea IMVU

| xAndraax explică (pentru Maddiex3):

Daca ai putea sa imi explici te rog happy