| Fifa13 a întrebat:

Vreau si eu niste exemple de shootere bune happy cu cerinte cat de cat medii happy

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"Cit de cit medii" la nivelul anului 2014 inseamna i3 sau mai sus si un GTX 650 Ti sau mai bun. Tu ce intelegi prin "cit de cit medii"?

| Fifa13 explică (pentru KodrutZ):

Da frate am i3 laughing dar ma refer nu sa le joc la low

| Fifa13 explică (pentru KodrutZ):

Pai i3 am

| KodrutZ a răspuns (pentru Fifa13):

Da' placa video ai sau te joci cu integrata? laughing

| Fifa13 explică (pentru KodrutZ):

Http://www.flanco.ro/laptop-samsung-np300e5x-s02ro-cu-pr ocesor-Intel-core-i3-3110m-4gb-750gb-nVIDIA-geforce-gt62 0m-1gb-freedos.html asta e laptopul

| KodrutZ a răspuns (pentru Fifa13):

GIzas, laptop? Arunca-l, fa rost de un desktop cu i3 si 650 OC, si dupa aia te poti juca linistit. 620m-ul ala e cam jalnic...