| Arwennn a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum arată sims 3 original (normal) ..dvd.Si puteți sa imi spune-ți si mie care este cel mai frumos sims 3? eu vreau sims normal. exista, nu?

Răspuns Câştigător
| MrWanted a răspuns:

The sims 3 original

2 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Cred ca te referi la the sims 3! Nu exista cel mai tare feicare are atributiile lui cel mai nou the sims 3 este into the future acolo ai tot felul de chestii din viitor mai e the sims 3 university care te duci la facultate, the sims 3 movie stuff unde iti da imbracaminte din filme, the sims 3 island paradise esti pe insula etc(le gasesti pe pagina oficiala).
Iar the sims normal nu exista adica sunt mai multe serii de the sims(the sims 1+toate expansiunile, the sims 2+toate expansiunile, the sims 3+toate expansiunile.
Pe romana sunt mai multe the simsuri 1-3 la care la fiecare sunt standard pack(stantard).

| Arwennn explică (pentru MrWanted):

Eu vreau un sims 3 simplu!