| SmoKez a întrebat:

Vreau si eu, va rog, sa-mi spuneti un server private World of Warcraft. Nu freakz ca ala nu-mi merge. Unul care sa mearga sigur, sa fie bun si daca puteti si un link de inregistrare. Ms. Funda.

2 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Https://www.molten-wow.com/, dar am trebui sa iti mearga freakz ai facut tu ceva gresit

| SmoKez explică (pentru raikidd):

Nu stiu... de fiecare data cand il descarc nu-mi merge pur si simplu...
adica intru in el. imi fac si cont. si zice ca nu e bun de fiecare data -.-