| anonim_4396 a întrebat:

Vreau va rog mult sa-mi dati site-ul de unde pot comanda un cod de 100 euro pe Steam. Codul il vreau ca sa-l bag direct in Portofelul Steam. Daca sunt de cumparat si de la magazine va rog dati-mi si Numele unor magazine care stiti sigur ca are coduri de bani pentru Steam. Va rog sa incercati sa-mi dati mai multe linkuri din tara, iar daca nu se gasesc in tara dati-mi si internationale. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bodeaandrei a răspuns:

Salut! Daca vrei, poți plăti cu cardul sau daca nu, cu paysafe... Paysafe îl găsești la orice magazin ( cu paypoint, zebra pay, etc) apoi dai la Detalii cont, Adaugă fonduri pentru portofelul steam, selectezi metoda de plată ( paysafe ) iar apoi bagi codul ăla... ( Recomand sa faci un cont de paysafe deoarece la fiecare 5$ rămâne în codul acela 0.45$ ) Funda? happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru bodeaandrei):

Stai ca nu am priceput ma duc la magazinele care au paypoint si ce le zic trebui sa le dau ceva? mai clar te rog adica ce paypoint de ala platit facturi sau altceva?

| bodeaandrei a răspuns (pentru anonim_4396):

Ceri un paysafe...