| Catalin150396 a întrebat:

Vreu sa-mi deschid 1 server de metin2 hostat ce sfaturi imi dati?! PS: hostul pana la 30-40 euro!

3 răspunsuri:
| ByeBye a răspuns:

Incearca un host de aici http://www.smshosting.ro/aff.php?aff=205

| Catalin150396 explică (pentru ByeBye):

Scump hostul am gasit la fiecare 1gb ram=10 euro, 2 gb ram=20, 3 gb ram =30 euro tot asa.

| ByeBye a răspuns (pentru Catalin150396):

Da sigur si calitatea de rahat pica din 20 in 20 minute nu tine nici macar 200 on pe 1 gb ram. Ce vand ei asa ieftin e un vds inpartit in mai multe si celelalte merg ca supararea asta nu e hosting de jocuri stai calm asa si eu imi iau un vds cu 16 gb ram si dau servere de cs/metin/minecraft demi vine acru pe 2 euro