| Alexa_Tudor_1982 a întrebat:

Ziua buna baietii mei, o intrebare, cum as putea face Battlefield 4 sa-mi ruleze macar la high?, am nevoie de un procesor mai bun, ce puteti sa-mi recomandati?

Răspuns Câştigător
| daniiel2 a răspuns:

Cu un Gtx 750 sau R7 260x o sa iti mearga pe high.

3 răspunsuri:
| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Pai in primul rand ce configuratie ai la pc. Adica ce procesor ai? Cati gb ram. Ce placa video? happy

| AndyAndrei77 a răspuns:

Battlefield 4 tine de placa video, procesorul conteaza aproximativ 30% in acest joc si placa video 70%. Eu sunt jucator de Battlefield 3 si imi merge perfect happy

| Alexa_Tudor_1982 explică (pentru daniiel2):

Merge multi mai bine acum, mersi