| BrowySowyGowy a întrebat:

Ai voie sa te plimbi in public cu echipament de airsoft (fara kevlar/ceramic plates/arme etc)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să mergi că nu este ținută militară care să atragă atenția că ești unul care vrea să facă ceva rău.
Polițiștii opresc și legitimează numai persoanele care li se par suspecte.

16 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!
Plimba-te prin casa si prin curtea proprie, ca acolo ai voie sa te joci cum vrei, dar nu iesi asa pe strada ca te ia Politia.

| Violleta2022 a răspuns:

Care este motivul de ti-ai facut 2 conturi pe TPU, ca sa intrebi acelasi lucru de pe amandoua?

| BrowySowyGowy explică (pentru Violleta2022):

Am doar un singur cont despre ce vorbesti?

| sierra1 a răspuns:

Ce nu-i interzis, e permis deci plimbare plăcută

Răspuns utilizator avertizat
| IceRope a răspuns:

Ai voie. Nu există lege care să interzică asta.

| IceRope a răspuns:

Întreab-o pe Retarded-Violleta2022 conform căreia legi nu ai voie.winking

| ReddY25 a răspuns (pentru IceRope):

Rekt

Răspuns utilizator avertizat