| anonim_4396 a întrebat:

Am furat 2 sticle de vin, am fost strigat de catre vanzatoare sa ma opresc dar am continuat sa ies din magazin

Ce credeti ca se va intampla mai departe? Ma vor astepta sa trec iar si atunci ma vor oprii, sau deja sunt cautat prin oras?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu te caută nimeni.

| KovacsB a răspuns:

A fost macar bun de ceva vinul?
Sau de istet ce esti ai furat unul ieftin?

| Korkodeln a răspuns:

Cred ca ai pus de vreo sase ori intrebarea asta in diverse forme, ori esti troll, ori n-ai ce face, ori ai o problema.

Oricum pe mine m.ai convins, zi clar de unde le-ai luat, ce vin era si merg si le platesc eu pentru tine sa fii iertat si iubit.

| ReddY25 a răspuns (pentru Korkodeln):

Pe bune sau ironie?

| Korkodeln a răspuns (pentru ReddY25):

Fara nici o ironie, am drumuri prin tara, mergem la alimentara cu pricina, ne convingem ce fel de vin a fost si daca dansul e impricinatul, pun video pe Tik-tok (fetele blurate ca sa nu avem probleme) si din like-uri scot mai mult decat 50-60 de RON cat au costat sticlele alea. Se relaxeaza si omul, isi cere scuze la personal, care altfel ar plati din buzunar si viata merge inainte.