| Anonimusmino a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi sad Sunt baiat si sunt foarte speriat straight faceAm 15 ani iar prietena mea la fel..Am facut dragoste(sex) si vreau sa va intreb in caz ca afla parintii iei sau parintii mei.ce pot pati?straight face In caz ca afla ai iei..asta ma intereseaza mai mult straight face pot face puscarie?sadce mi se poate intampla? plz repede!

Răspuns Câştigător
| rizbytzu a răspuns:

Puscarie nu faci, nu ai de ce, deaorece ambi ati fost de acord nu a fost viol. Daca afla parinti o sa iti primesti o cearta si priviri urate, care vor dura vreo 2 luni sau chiar mai mult, se vor supara dar le va trece cu timpul. NU vad de ce ei ar afla, adica nu este un secret asa de greu de tinut doar voi doi il stiti si nimeni altcineva, la asfel de chesti sa nu ai incredere in toti prieteni maxim unul.

13 răspunsuri:
| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Nu, puscarie nu poti sa faci. Nu te mai speria atat. Sper ca v-ati protejat!
Pa!

| Anonimusmino explică:

Da ne-am protejat.Dar ma citit undeva unde spunea un baiat ca a facut dragoste cu prietena sa, el avand 18 ani iar ea 16. tatal fetei la dat la politie, plangere..si asa mai departe straight face Iar el a scapat cu o amenda deoarece noroc cu fata ca a spus ca ambii au fost de acord si chestii de genul! de asta vreau si eu sa stiu ce mi se poate intampla mi-e in primul rand.

| Anonimusmino explică (pentru rizbytzu):

Da dar nici scoala de corectie? straight face Pentru ca imi e foarte frica, ca in cazul in care parinti ei fac plangere la politie(asta doar daca afla)ce pot patii?straight face Ambii am fost de acord si sustinem asta oricear fi chiar daca afla chiar daca nu(nu prea cred ca va afla.). Dar am citit intamplarea unui baiat de 18 ani in care el cu partenera sa avand varsta de 16 ani, ea. Au facut dragoste,iar parinti fetei au aflat si au facut plangere la politie, iar el a scapat de inchisoare deoarece fata a spus adevarul(ca a vrut, nu a fost viol, nu a dat in ea, nu a obligato) dar sa ales un avertisment parca sau o amendathinking Nu mai stiu sigur..in cazul meu ce pot patii?straight face mai exact! repet.15 ani ambistraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ei" nu "iei".
Pai daca ti-a trebuit sa duci cucu' la pasarica asa iti trebuie. De ce nu te-ai gandit inainte? Mai bine ramaneai la laba si scapai de probleme, dar na', voua va trebuie sex la 15 anistraight face

Cat despre politie, le spui ca te-a obligat ea sa faci sex, sau ca te-a violat. Ce pana mea, in cazuri din astea numai fetele castiga, de ce n-ar castiga si baietii?

| hondru a răspuns:

Cel mai frumos este cand esti monor.practic esti scutit de o mare parte din legile romaniei. tine-o tot asa si daca afla ai ei.in cel mai rau caz o sa le zica lu ai tai. daca ai tai sunt niste parinti normali nu o sa iti zica decat in spirit de gluma sa nu se mai intamplelaughing)

| GăbițuGabriel a răspuns:

Nu faci puscarie pentru ca si ea si tu ati fost de acord si in plus de ce sa afle? Nu puteti tine un secret intre voi doi? happy Simplu. Ati facut dragoste si ramane intre voi, daca mai vreti mai faceti o data si tot asa nu spuneti, ramane secretul vostruwinking.

| Danysan a răspuns:

Nu ai 18 ani nu patesti nimic -dar o sa te rupa parintii in bataie...ca pe ei ai trage la raspundere... Poti sa zici si tu ca nu ai obligat-o ca a fost de accord
si gata.

| grab a răspuns:

Nu faci nicio puscarie, dar va rog eu sa fiti foarte foarte foarte discreti si atenti la ce urme lasati dupa voi prin case. happy

bafta!

| AlinaBuc a răspuns:

Puscarie nu faci dar ai merita o mama de bataieeee.....mama mama! au intrat zilele in sac de v-ati apucat de sex la 15 ani? si daca iti e frica de inchisoare de ce nu ti-ai tinut jucaria in pantaloni.Esti atat de imaturi si stii atat de putine despe problama ta, asta demonstreaza ca inca nu erapi pregait sa faci sex..asa si intampla cand gandesti cu scula

| SyndicateW a răspuns:

Eu cred ca atata timp cat te mai intereseaza de ce zic parintii tai nu trebuia sa iti incepi viata sexuala deoarece nu este destul de copt la minte.

| JoeTPU a răspuns:

Pai nu ai cum sa ajungi la inchisoare deoarece nu a fost viol.
Succes!

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

A fost de bună voie. Deci nu faci nimic.

| Dima_Stefan_1999 a răspuns:

Sa intrii la puscarie pe roblex pentru 20 de miute, deoarece ai folosit cuvintul sex cu prietena ta neprotejata