| YoyoXender a întrebat:

Auzisem ca după 3 luni de proba la un serviciu nou poate sa îți dea o săptămână sau o luna libera (ca sunt obligați sa îți dea) asta depinde de locul de munca?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Ai auzit prost. Nu este nimeni obligat sa-ti dea o luna libera.
Dupa perioada de proba compania decide daca te angajeaza sau nu. Daca te angajeaza, vei putea beneficia apoi de zilele de concediu care ti se cuvin conform legii.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Buna asta.
Cum ar fi? Lool

| Simpatic a răspuns:

Dupa doar 3 luni de munca sa primesti 1 luna libera, visezi copile

| YoyoXender explică (pentru Simpatic):

Auzisem Bro nu am dat în cap la nimeni

| Simpatic a răspuns (pentru YoyoXender):

Nici eu nu am facut-o pretene doar ti-am zis ca nu este posibil. cheers