| Mogaciprian85 a întrebat:

Bună bună
Stau și ma gândesc și îmi pun o întrebare;
Dacă se va închide rețeaua de socializare Facebook ce ne facem oare unde mai păstrăm legăturile?

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Gasim rapid alta retea de socializare.
Generatia mea a prins deja moartea Mirc-ului, hi5-ului si a Yahoo-ului. Telefonia mobila e din ce in ce mai accesibila, si e principala modalitate de contact la distanta, dupa parerea mea.
Oricum, legaturile importante sunt mai mult in viata reala.

| AndreiBalan a răspuns:

Se inchide Facebook-ul?

| Lucian_Ciuchi_1991 a răspuns:

No problem prietene. ne vedem real eu as vrea sa ies sa ma vad cu prieteni dar mereu exista scuza ca nu am timp am foarte multa treaba etc etc. sau ca imi naste vaca un porc in iugoslavia

| Hexiled a răspuns:

Eu zic ca in felul asta vezi cine iti e prieten si vrea sa tineti legatura, unul care cauta orice ca sa o tineti. Ma refer la cei aflati la distanta, eventual cunoscuti pe Facebook

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legaturile se pastreaza, cel mai bine, la sare. Se pune un kilogram de sare la doi litri de apa. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama nenorocire mondiala. Pana la prostia aia clar nimeni nu stia inainte cum sa tina legatura unu cu altul. Doamne ce intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taica-tau cum a pastrat legatura cu maica-ta? Pana acum vreo 10 ani cum se pastra legatura?

| ColdHeart a răspuns:

Mai sunt retele de socializare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o catastrofa, evident.Mai ceva ca izbucnirea celui de-al 3-le-a razboi mondial.Doar Facebook-ul a fost din antichitate un factor esential in supravietuirea noastra.

| emayperritos a răspuns:

Deabea astept sa nu mai fie Facebook. Distruge omenirea.

| Mogaciprian85 explică (pentru anonim_4396):

Bună nu era pe timpuri Facebook?