| Gabriela30102002 a întrebat:

Bună seara! După cele 15 zile respectiv a 16 zi de la examenul teoretic respins, trebuie să sun pentru programare la audiență, sau dacă e mai liber mă poate băga și pe mine în sala de examen?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti reprograma imediat dupa ce n-ai reusit, doar ca nu poti fi reprogramat mai repe de 15 zile calendaristice, socotite pe zile libere, respectiv nu se ia in considerare ziua cand n-ai reusit si ziua cand se implineste termenul de 15 zile.

| Dani2345678 a răspuns:

Acum nu se mai face programare pentru sala

| Gabriela30102002 explică (pentru Dani2345678):

Deci e perfect ok să mă duc să dau din nou sala, fără programare. Mulțumesc!

| Dani2345678 a răspuns (pentru Gabriela30102002):

Da, eu am fost luni si am auzit cand spuneau doamnele de acolo ca nu se mai face programare pentru sala. Succes!