| AnaLacovei12345 a întrebat:

Bună seara, se poate modifica programul de învățare la o postliceala sanitara. Spre exemplu din după amiază să învăț dimineața?

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Programul este stabilit exclusiv de scoala postliceala si n-ai cum sa-l modifici.

| gabicoo a răspuns:

Vezi să nu-și modifice programul după mofturile unei eleve! Nu-ți convine mergi in altă parte.

| AnaLacovei12345 explică (pentru Ioandelasal):

Acolo erau 2 obtiuni si eu am bifat dupa-amiaza dar, nu este convenabil pentru mine, acolo era si dimineata si ma gandeam daca ma pot trece la programyl de dimineata inainte sa inceapa anul scoalar.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru AnaLacovei12345):

Daca este asa cere sa fii trecuta dimineata si poate iti aproba, n-ai nimic de pierdut.

| GirthD a răspuns:

Programul este program

tu te duci dupa el nu se modifica el dupa nevoile tale

| Violleta2022 a răspuns:

Programul nu s epoate modifica dupa cum doreste fiecare cursant, fiind stabilit de conducerea scolii.
Dar te poti muta la cursurile de dimineata numai daca nu s-au ocupat toate locurile, iar cererea trebuie facuta de urgenta, ca sa ai o sansa, poate nu sunt inca ocupate.