| CVM99 a întrebat:

Bună TPU. Am o întrebare - eu am făcut licenta la București la o universitate de stat și din probleme personale am continuat un master tot la o universitate de stat, dar din orașul natal. Știu că Lasconi a făcut licenta la Ecologica și a dat examenul de lucrare la ASE. De aici vine și întrebarea mea - pot da lucrarea de disertație la București? Daca da cum și dacă trebuie sa iau un prof îndrumător de la facultatea de domeniu de acolo? Aștept răspuns.

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Lasconi a dat examenul de licenta la o universitate de stat, pentru ca cea privata nu era acreditata. Nu avea cum sa dea licenta la privat.

Tu te complici. Esti la stat, dai disertatia acolo unde esti.