| rordiesel a întrebat:

Buna,TPU! Sunt din Arad as avea o intrebare in cat timp imi vine permisul daca pe 23.01. 2014 am promovat (am luat traseul).Si m.il va duce pstasul sau trebuie ca eu sa merg dupa el? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alinbogdann a răspuns:

Salut.in maxim 9 zile ajunge.Ti-l aduce astia de la prioripost acasa. Funda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica ieri. Felicitari! Ai sa il primesti prin posta.

| TheSmith a răspuns:

Salutare, eu pe 13 l-am luat si pe 20 am fost la posta sa il ridic, probabil nu m-a gasit acasa si mi-a lasat cazier, vine prin seriviciul PrioriPost de la PostaRomana, il poate luat orice persoana cu care locuiesti la adresa indicata in dosar.

| rordiesel explică (pentru alinbogdann):

Desigurwinking

| rordiesel explică (pentru darrio2007):

Multumesc!