| Tempintr a întrebat:

Buna ziua, am si eu o problema in legatura cu o comanda, nu stiu exact daca asta e locul potrivit pentru aceasta postare. Am dat o comanda acum vreo 2 sapt de 2 huse de la mobilfox pentru un telefon Samsung, ca tot am auzit de ele in stanga si in dreapta de la atata reclama, si am zis ca daca au bani de promovari sunt si seriosi. Au trecut 2 sapt si nu stiu nimic de comanda, e platita cu cardul, la sectiunea "Contact" scrie ca nu pot prelua apeluri telefonice din cauza supraincarcarii si sa le dau mesaj pe email, acum eu in decurs de 2 sapt am dat 3 mail uri, 1 dupa 3 zile ca voiam sa stiu niste informatii in legatura cu transportul, iar 2 in legatura cu statusul comenzii sa vad daca mai ajunge dau nu, dintre care 1 a fost pe emailu lor din Ungaria. Nu am primit niciun replay la nimic. Acum, ce pot face sa imi iau bani inapoi sau sa intru in contact cu ei, am auzit ca alti au asteptat si o luna si tot nu a venit. Daca sunt la banca nu cred ca rezolv ceva, sau nici nu stiu. Multunesc frumos!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te au țepuit fa le plîngere la politie alta solutie nu ai.