| MIKAEEL a întrebat:

As dori sa stiu, daca se poate, ce acte sunt necesare pentru prelungirea alocatiei la elevi? Peste ceva timp o sa devin major si as fi recunoscator sa aflu informatiile amintite. O zi buna.

Răspuns Câştigător
| Aly07 a răspuns:

Pai la liceul meu ne-a chemat cu cateva saptamani inainte sa implinim 18 ani pentru a completa un formular. Actele acelea trebuie trimise de scoala ta. Trebuie sa ai buletinul la tine si o copie dupa acesta, dar nu le tine mereu dupa tine. Daca nu primesti nici o informatie de genul asta de la scoala vorbeste cu dirigintele/diriginta. Baftahappy

3 răspunsuri:
| tenshi261 a răspuns:

Trebuie sa te cheme cei de la secretariat(din liceu) ca sa-ti dea un formular sa-l completezi. Vei primi alocatia pana la sfarsitul liceului laughing) si eu l-am completat acu 5 luni ca in octombrie implinesc si eu 18 aniwinking
funda?

| MIKAEEL explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Am aflat pana la urma ce imi trebuie, de la secretariatul liceului. Deasemenea, in cazul meu, am aflat ca la inceputul anului scolar vor incepe inscrierile formularelor pentru alocatie; depinde deci de fiecare liceu.

| Aly07 a răspuns (pentru MIKAEEL):

Cu placerewinking