| Handbans a întrebat:

Bună ziua! Caut pe cineva major care pleacă săptămâna asta din România spre Cipru pentru ca vreau să ies din țară cu procura dar nu am găsit însoțitor

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca o sa calatoresti cu mijloace de transport in comun (avion, tren, autobuz/microbuz) insotitor major poate fi o persoana din personalul de bord sau soferul, dupa caz.

| Handbans explică (pentru Ioandelasal):

Eu ar trebui să călătoresc cu compania wizz air, dar nu știu unde ar trebui să sun să-i anunț despre asta. Am sunat la câteva numere ce le-am găsit pe net dar sunt nevalide