Întrebare recomandată | claudia92ana a întrebat:

Imi recomanda si mie cineva un avocat bun din Focsani? Mutumesc anticipat...

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută printre prieteni care știe pe cineva, dar nu uita că un avocat mai puțin cunoscut îți poate face o treabă foarte bună și nici bani mulți nu cheltuiești.
Baftă!
Pa, pa.

| claudia92ana explică (pentru Legiuitoarea):

Am nevoie de un avocat care accepta sa vorbeasca si cu presa in numele meu. Multumesc!

| VeldroN94 a răspuns:

Te bate puscaria ha? Stiu cum e... laughing

λουκάνικο σε ένa ρaβδί

| claudia92ana explică (pentru VeldroN94):

Sa mori tu? eu nu stiam laughing daca ai un proces, e neaparat sa faci puscarie?laughing))