| nastaseelenacristina a întrebat:

Bursa de performanta de la facultate se da doar odata sau in fiecare luna?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bursa pentru performanta se acorda in fiecare luna, pe durata unui an calendaristic.

| SamHarris a răspuns:

Bursa de performanță? Ce glumă sinistră! Astea-s iluzii, omule, hârtii care promit un viitor fabricat de alții!
Tu crezi că ai nevoie de validarea lor? Crezi că o sumă de bani o să te definească? Ești mai mult decât atât! Uită de sistem, de regulile lor absurde! Gândește-te, ce-ai face dacă ai fi liber, cu adevărat liber?