| DaciaRomania a întrebat:

Câți români din cei 5 milioane care trăiesc afară, o să se întoarcă în România până la urmă? Ce credeți?

5 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Doar cei care merg la muncă pentru perioade scurte de timp = sezonierii. Cei care s-au stabilit deja acolo - puține șanse să revină. Ubi bene, ibi patria.

suntserios
| suntserios a răspuns:

5. Ar fi fraieri sa fie mai multi

Bula
| Bula a răspuns:

| DandG2304 a răspuns:

Foarte putini se intorc inapoi. Cine merge sezonier acolo de obicei nu se mai intoarce

| wildthing a răspuns:

Lor nu le-a pasat de Romania, deci noua de ce ar trebui sa ne pese de ei?