| nEchoBot a întrebat:

Cum pot deveni detectiv criminalist? stiu ca am nevoie de academia de politie? si cum ma pot inscrie la academia de politie ce studii trebuie sa am si etc va rog mai multe informatii

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa ce termini liceul, cu diploma de bacalaureat, va trebui sa urmezi si sa termini Academia de Politie, cu diploma de licenta si apoi sa fii repartizat in compartimentul care se ocupa de infractiunile de omor de la un inspectorat judetean de politie.