| Jardelin a întrebat:

Cum trebuie sa arate (sau ar trebui sa arate) o societate sanatoasa?

9 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Opusul societatii noastre...

| JohnyMoga a răspuns:

Impunatoare :d

Răspuns utilizator avertizat
| Jardelin explică (pentru baru):

Adica?

| Jardelin explică (pentru JohnyMoga):

Scuze, nu prea inteleg ce vrei sa spui! sad

| Jardelin explică (pentru remus1007):

Ce fel de raspuns e asta? Nu am intrebat daca exista, am intrebat cum ar trebui sa arate o astfel de societate.

Cum vezi tu o astfel de societate? Cum ar trebui sa fie si sa functioneze o societate sanatoasa dupa parerea ta?

Răspuns utilizator avertizat
| Jardelin explică (pentru remus1007):

Omule, dar tu ca sa ai idei trebuie sa vezi? Imagineaza-ti, ca de aia am folosit contitionalul-optativ in intrebarea mea! Ar trebui.

Si nu am zis perfecta, am zis sanatoasa.

Răspuns utilizator avertizat