| Alin0308 a întrebat:

Daca am intarziat cu documentatia necesara pentru bursa la facultate, mai pot face ceva. La secretariat mi s-a spus ca e prea tarziu si nu mai pot face nimic.

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Daca la facultate ti-au spus ca nu mai ai ce sa faci nu stiu de ce mai intrebi. Crezi ca iti zicem noi "Da, poti sa faci ceva" si ii convingi? De obicei au program foarte clar cand vine vorba de burse si daca ai intarziat o zi ti-ai pierdut sansa. Poate din semestrul doi.
Bafta.

2 răspunsuri:
| ℛąin a răspuns:

Nu.

| Alin0308 explică (pentru CuriousStuff):

Din semestrul doi, mi s-a spus ca pot sa fac daca am o anumita medie.