| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac de exemplu un AMV sau un remix lao melodie legal o pot avea descarcata in telefonul meu(varianta AMV, remixata) fara sa fi cumparat varianta originala?
e legal in felul asta?

10 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Cauta pe google Youtube mp 3 download si totul este legal, ai acolo intructiuni si tot cw iti trebuie.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca nu o comercializezi sa nu o pui la dispozitia altora atunci nu este nici o problema.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Crackman):

Idiot alert -_-
depe acel site poti sa iti iei doar varianta mp3 nu are nici o legatura cu ce am zis mai sus

| Alphahkbg a răspuns (pentru Ioandelasal):

Deci nu am voie sa las un link de download?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Alphahkbg):

Nu ai voie, trebuie s-o tii numai pentru tine.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nici sa o pun pe Youtube?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Alphahkbg):

In mod legal n-o poti pune nicaieri pe internet, deci nici pe Youtube.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Ioandelasal):

Esti idiot sau te prefati?
sa fim serios daca nu ar fi legal nu ar mai fi nimic de genul dar e asa ca nu mai fi porst ia ca exemplu the living tombstone, j.t. machinima, NightcoreReality si altimulti reatoride continut care fac asta si reusesc sa scoata si bani de pe urma asta

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns (pentru Alphahkbg):

Esti complet necivilizat si prost crescut! Sa vorbesti asa cu cine iti permite, nu cu mine dobitocule!
Ti-am spus ce este legal si nu ma intereseaza ce fac altii.

| Alphahkbg a răspuns (pentru Ioandelasal):

Daca cauti sa fi injurat logic ca primesti daca nu gandesti atunci canddai raspunsuri
DACA ERA LEGAL NU MAI EXISTAU ACELE CANALE, ENUMERATE MAI SUS, EI ASTA FAC DAR DACA NU GANDESTI CAND VORBESTI CSF