| kazaryon a întrebat:

Din diferite motive trebuie sa plec din tara. Am achitat integral taxa la facultate. Cum o pot recupera?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Banuiesc ca este taxa de studii, tu fiind la o facultate privata sau pe un loc cu taxa.
Depui o cerere la decanatul facultatii, arati motivul pentru care nu poti continua si soliciti restituirea taxei aferente pana la sfarsitul anului universitar. Vezi ce spune si regulamentul facultatii tale in privinta restituirii taxei.

| DanielCD a răspuns (pentru Ioandelasal):

Subcriu!