| Ionut003 a întrebat:

Doar eu cred ca soldatii ucrainieni s-au descurcat de minune fata de rusi?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Până la un punct, motivația face diferența

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pina acum, cu siguranta. Sa vedem ce mai urmeaza. Idiotul are termobarice pe care inca nu le-a folosit. De nucleare nu mai zic, ar fi in stare.
https://www.youtube.com/watch?v=P-wIbmLnMwQ

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In conditiile date s-au descurcat bin e. Cred ca se putea si mai bine daca se pregateau din timp, semne ca s-ar putea ajunge la un razboi cred ca aveau.

| darrio2007 a răspuns:

Nu doar tu. Si eu si multi altii din lumea asta.
Putin a mizat pe un blitzkrieg.
Dar nu i-a iesit.

| gabicoo a răspuns:

Își apără țara!

| Ionut003 explică (pentru GabiDumitrescu):

Pai pe cat imbatraneste o ia razna mai tare

| wedonttalkaboutBruno a răspuns:

Mie mi-a placut faza cu ungerea gloantelor in grasime de porc pentru ceceni laughing smart