| andyp a întrebat:

Dupa 10-15 ani experienta ca executor judecatoresc te poti astepta la venituri lunare de 2000-3000 de euro? Ma refer la valoarea actuala fara inflatie. Deci 5000-6000 de euro cu inflatie peste 15 ani. Daca acesta sunt niste venituri medii va rog sa imi raspundeti cu un DA Se poate sau un NU nu se poate

3 răspunsuri:
| gaminator a răspuns:

Posibilitatea exista, depinde ce si cate dosare ai, mai greu de aproximat evolutia economica pe viitor.

| Violleta2022 a răspuns:

Din cate stiu eu nu avem pe forum nici judecatori nici executori, deci la intrebarea ta nu va raspunde nimeni, poate isi vor da cu presupusul si cam atat.

| eliancodrut a răspuns:

Intr-un an s-a publicat ca veniturile cele mai mari din tara le-au avut executorii judecatoresti.