| anonim_4396 a întrebat:

Exista joburi care te platesc cu ziua? Care ar fi cele mai usoare joburi? Nu conteaza cu cat esti platit sa fie ceva super usor ceva pentru retardati ca sa zic asa.

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cel mai ușor ("AnonymousCadrar: ceva pentru retardati") e in agricultură, nu trebuie să gândești doar să dai din mânuțe

| AnonymousCadrar a răspuns (pentru sierra1):

Sa nu necesite efort fizic!

| AnonymousCadrar a răspuns:

Sa nu necesite efort fizic.

| sierra1 a răspuns (pentru AnonymousCadrar):

Stai mami acasă atunci sau la un colț de stradă cu mânuța intinsă (nu necesită efort)

| alinaa765 a răspuns:

La Sinsey se angajeaza pe zi

| anonim3247 a răspuns:

E 120 lei 8 ore pe zi.

| AmandinaDragan a răspuns:

''ceva pentru retardati ca sa zic asa''
Ha ha ha ha ha! Maturator de strada!
Ha ha ha ha!

| anonim3247 a răspuns (pentru anonim3247):

Banii se dau la zi după 8 ore.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Paznic la farmacie.

| anonim3247 a răspuns:

Azi dacă lumea nu muncește pe salarii de 2400 - 3000 lei patronii găsesc soluții.

| johnnny123 a răspuns:

Păi acum o lună te lăudai cu IQ-ul tău uriaș și cu planul de a distruge economia.

Acum cauți un job "pentru retardați"?

| AmandinaDragan a răspuns (pentru johnnny123):

I s-a facut foame! Ha ha ha ha!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

În sat, la negru laughing dat cu sapa, reparat un gard, tuns vița de vie etc.

Sau gropar.

| darrio2007 a răspuns:

Pentru anonim3215.
Mai bine tăceai. Numai baliverne scrii pe aici. De-aia dai ignore la majoritatea care te contrazic.

| StrongHeart a răspuns (pentru supadeceapa):

Ca gropar mai ai și alte beneficii. Mâncare și băutură de la pomană. Pentru ce iti mai trebuie card de bonuri când poti să mănanci sarmale si coliva zilnic? laughing
Dacă mai vine o tulpină de virus, o să fie cel mai cautat job modern. O sa ne ingrămădim să ne depunem cv-urile si să ne facem profilurile pe linkedin cu toate experientele profesionale de dat la lopată.
Asta daca nu o sa fie deja ocupate de nepalezi toate pozitiile.