| AvalohAlyn a întrebat:

In ce institutie ai cea mai mare incredere? Si de ce?

9 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

In Romania in institutiile particulare, nicidecum cele de stat.

| UzOm a răspuns:

In niciuna. Deoarece toti vor sa fure!

| CristinaSNC a răspuns:

In niciuna! In Romania nu mai am incredere, fiecare trage pentru el...

| AvalohAlyn explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

De curiozitate, cand te imbolnavesti te duci la spital particular?:O big grin

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Da, acolo nu sunt tratat ca ultima scarba de medici ce abia asteapta sa scape de mine si sa-mi dea un diagnostic.

| Resurrection a răspuns:

In cele publice, deloc. Ma bazez pe firmele private de paza, sunt mult mai serioase.

| KamaSutra a răspuns:

In Romania, in niciuna,

suntserios
| suntserios a răspuns:

In biserica... hahaha glumeam.

In armata bineinteles

| Celcareajuta a răspuns:

In institutia casatoriei. In privat bineinteles...prea multe experiente.