| Fernando9Torres a întrebat:

M-am înscris recent intr-un partid(momental la tineret, am sub 25 de ani) și politica nu e tocmai domeniul meu. Vreau sa va întreb pe cei cu mai multă experiența dacă ar trebui sa știu ceva mai exact, ceva sfaturi pentru cei începători? Orice sfat e bine venit(știu ca trebuie sa ma implic, o fac deja...ma rog, o făceam)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ar trebui să ne spui in ce partid te-ai băgat pentru a ne adapta "sfaturile" la trendul formațiunii politice in cauză

| Fernando9Torres explică (pentru sierra1):

Centru dreapta modern, nu vreau sa dau nume.dar este un partid "tânăr"happy

| sierra1 a răspuns (pentru Fernando9Torres):

Ok, atunci precis ai colegi de breasă care știu mai bine ce e bine/rău