| SaveTheNature a întrebat:

Nu-mi place de Basescu, dar parca trustul Voiculescu(Antenele) -exagereaza cu campania antibasista.
Stiti vreo televiziune echidistanta? O televiziune fara interese politice? Dau funda celui care vine cu niste argumente.

12 răspunsuri:
| Dandanache a răspuns:

Cartoon Network.

| onasis1961 a răspuns:

ProTv-ul! Este printre singurele televiziuni care nu fac politică!

| ilincanae a răspuns:

Stirile protv de la 19.00 sunt cele echidistante. Nu fac campanie numanui si lauda pe niciunul si nici nu critica. In plus ce vine o sa fie mai rau in comparatie cu ce e acum. Rau cu rau dar mai rau fara rauwinking. Nici mie nu-mi place de Basescu si am iesit in strada in ianuarie dar nu pot sa-l las pe ponta sa distruga Romania mai rau ca Base. De cand e el la guvern euro a inceput sa alerge spre valori record.
Eu ma uit la stirile PROTV sunt cele mai credibilewinking

| ZOZOKid a răspuns:

ProTV-ul nu are nicio treaba cu politica, dar in schimb promoveaza prostia, pitziponcimea si cocalarii crying

| harciog a răspuns:

Taraf tv.

| M25M a răspuns:

Nu cred ca exista vreo televiziune unde sa nu fie interese politice la mijloc. Vad raspunsuri ca protv-ul ar fi impartiala, eu cred insa ca este mai subtila.

| Omulrational a răspuns:

Nu exista televiziuni echidistante in Romania.Da, Antenele exagereaza, dar au si dreptatea lor.
Daca vrei te poti uita la B1, acolo sunt toti pupincuristii lui Basescu la un loc, la fel si Realitatea si RTV au prins o dragoste mare de Basescu.
ProTV este o televiziune pentru oameni prosti, stiu ca jignesc o mare parte din populatia Romaniei, dar mai bine ma uit la aia cum il pupa pe Basescu decat sa ma uit la ProTV.
In concluzie toate manipuleaza, tu alegi cine manipuleaza mai putin.

| SaveTheNature explică (pentru Omulrational):

Prima tv? oare?

Răspuns utilizator avertizat
| mariazet45 a răspuns:

R TV e mai echidistanta, si chiar daca se intampla ca uneori sa mai tina cu Basescu o face mai cu perdea.Corina Dragotescu mi se pare un jurnalist echidistant, comparativ cu Robert Turcescu sau Cristoiu e floare. Desi nu prea inteleg ce interese probasiste are RTV.

Răspuns utilizator avertizat
| SaveTheNature explică (pentru PoneiuNostruPoneiuVostru):

Am 27 de ani.Nu ma mai uit la desene, imi pare raulaughing)