| adude a întrebat:

Recent am depus o reclamație la ANPC (prin site-ul https://eservicii.anpc.ro), iar aceasta a primit automat statusul „Înregistrat".

Mă întrebam: până să primesc răspuns, statusul acesta se va mai actualiza?

Voi ști când cererea a fost analizată sau platforma are doar „Înregistrat", „Respins", „Finalizat" și „În plată"?

Mulțumesc pentru răspunsuri >big grin

2 răspunsuri:
| gaminator a răspuns:

Teoretic ar trebui sa se actualizeze, practic ar fi bine sa verifici din cand in cand siteul.

| adude explică (pentru gaminator):

Ai citit măcar întrebarea? Statusul acela este pe site, iar întrebarea era pentru cei care știu cum funcționează.

Ar trebui să te abții de la a „răspunde", dacă nu știi răspunsul.