| Alexu420 a întrebat:

Am bagat si eu actele de somaj ieri si am nevoie de doua refuzuri de la 2 firme diferenta ca nu vor angajati noi. Ce formular trebuie sa downloadez si de unde pentru a fi completat!

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Trebuie sa te duci la 2 firme care sa te refuze... dooh!

| Alexu420 explică (pentru GabiDumitrescu):

M-am dus la 2 firme dar imi trebuie sa am eu deja nujt ce fel de cerere pe care sa ma refuze ei!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alexu420):

Si de ce nu ai intrebat la somaj? In alta ordine de idei... sa fim seriosi, daca vrei sa muncesti, gasesti.

| Alexu420 explică (pentru GabiDumitrescu):

Am permis de profesionist si saptamana care vine sunt programat sa dau atestatu. o sa muncesc de muncit dar somajul nu strica!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Alexu420):

Ia si munceste si da-l naibii de somaj, si-asa sint o gramada care chiar ar trebui sa primeasca bani de la stat si primesc un cuc. Spor la munca!

| Alexu420 explică (pentru GabiDumitrescu):

Mersi. bafta