| Sicyshnw a întrebat:

Salut,am avut abonament la digi un an, recent am cumparat un telefon la abonament a trecut o luna de atunci si l-am vandut deorece aveam nevoie de bani si mi-am facut abonament la Vodafone, daca nu mai platesc pot sa-mi puna poprire pe salariu?

3 răspunsuri:
| SkandallKamataru a răspuns:

Ce telefon era?

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, pentru suma datorata pot sa-ti puna poprire pe salariu.

| Sicyshnw explică (pentru SkandallKamataru):

Nu mai stiu oricum era ieftin, 1200 de lei l-am luat speical ca sa l vand ca nu imi ajungeau banii de chirie din cauza faptului ca angajatorul meu a intarziat cu salariul