| Skullace a întrebat:

Salut aseara cam pe la 1 sau 12 seara (00:00 /01:00) stateam de vorba cu cineva pe mess si persoana aia a prins ciuda pe mine ca nu i-am dat nu stiu ce parola pe un cont de jocuri (parola nicinu o stiam )si mi-a schimbatparola la mess si acum nu vrea sa mi-a dea inapoi unde ar trebui sa dau plangerea pentru ca a aflat tot despre mine toate conturile toate idurile de mes si mi-e frica sa nu ii injure pe parintii mei pe mess ca ei sunt in Anglia si eu in Romania va rog spuneti-mi cum pot sami recopar parola crying
am nev acum de orice ajutor lasati-mi linkuri sau spuneti-mi ce trebuie sa fac ma ameninta pe mine si pe prieteni ca le da ignore la toti si o sai mai si injure crying
dau funda va rog ajutati-ma
am nevoie disperata de ajutor

15 răspunsuri:
| infinity3 a răspuns:

Dati click pe butonul "Forgot password" sau "I can’t access my account" (depinde de serviciul e-mail pe care le folositi) si completati campurile din pagina cu datele necesare pentru recuperare. In cazul in care aveti setata o adresa e-mail alternativa, folositi-o pentru a recupera parola.
La Yahoo! mail exista sansa ca cel care a schimbat parola sa schimbe si raspunsurile la intrebarile secrete. In cazul in care va aflati pe pagina cu intrebarile secrete si vedeti ca acestea au fost schimbate cautati linkul cu numele "This is not my question" si dati click pe el daca exista. In acest fel vechile intrebari vor fi activate din nou si va veti putea recupera contul.
In ultima instanta puteti suna la suportul tehnic Yahoo! in cazul in care aveti norocul de a gasi un numar la care sa si raspunda cineva. O sa va coste o mica avere conversatia de peste o ora iar sansele de a va recupera contul sunt mici.

| TeDrqq a răspuns:

Uite aici;) http://www.tpu.ro/......d-trebuie/

Fundita?

| thr93 a răspuns:

Mergi la politie! E ilegal ceea ce a facut.

| RawGrey a răspuns:

Dai pe Am uitat parola. Și daca ai ID de recuperat pe care sa-ti trimită link cu noua parolă o sa scapi și iți recuperezi. Daca nu ai id de recuperat, poate ai bagat nr. de telefon si primiesti pe telefon, daca nici pe telefon nu ai bagat scuze, dar nu ai cum sa-ti mai recuperezi.

| TeDrqq a răspuns (pentru infinity3):

Frumos copy-paste, macar puteai sa ii dai linkul de la intregul "indemn" cu m-am facut eu, rusine no talking

| 1791997 a răspuns:

Frate du-te la politi asa ceva e ilegal sa spargi conturile alora e furt curat sau sa urmaresti persoane eu un hacker du-te la politie si ii va intinde o capcana sigur...dar pana rezolva politia romaniei treaba ai de asteptatlaughing

Du-te la politie

| an0therkid a răspuns:

Stii... nu sunt deloc experta in asemenea lucruri dar ai putea intreba un apropiat
sti tu unul super tare in IT happy
in fine eu o sa caut si poate cine stie te ajut BAFTA

| LaurEEL a răspuns:

Frate uite aici un sfat te duci la baiatu ala si il ameninti si t ucu ce sti si poate prinde frica si ti-l dawinking

| an0therkid a răspuns:

Aaaaaa
da si iti poti suna parintii sa ii anunti

| infinity3 a răspuns (pentru TeDrqq):

Eu i-am scris ce era mai important laughing, dar aici ai dreptate trebuia sa ii dau linkulwinking, de acum inainte o sa fac cum ai zis happy

| ThePinkPant3r a răspuns:

Ma eu nu inteleg cum ti-a schimbat parola la mess, nu trebuia sa intre la tine?

| ThePinkPant3r a răspuns (pentru TeDrqq):

Adevarat!

| Skullace explică (pentru infinity3):

Mersi mult da mi l-a dat inapoi am vorbit pe alta adresa de mess cu el si l-am convins sa mi-l deeie

| infinity3 a răspuns (pentru Skullace):

Bravo

| Skullace explică (pentru infinity3):

Mersi