| cheiemarian a întrebat:

Salut TPU, am o întrebare eu sunt la o școală de șoferi din Călărași am dat sală în august am luat 26/26 și la traseu ma program in noiembrie la sfârșit, dacă pic traseul pot da la București cu viza sau trebuie să fac din nou școala la București?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti sustine proba practica in Bucuresti, daca ai viza de resedinta (flotant) in Bucuresti, nu este nevoie sa mai faci scoala de conducere atata timp cat reusesti si nu a trecut mai mult de 1 an de la terminarea scolii de conducere.

1 răspuns:
| cheiemarian explică (pentru Ioandelasal):

Îți mulțumesc mult pentru răspuns. O zi frumoasă să aveți și toate cele bune!