| catafan a întrebat:

Astazi am dat examenul teoretic si vreau sa spun ca m-am pregatit, dar am picat, mi-au picat intrebari care nu-mi mai picase, foarte grele, unde pot gasi si eu un site unde pot invata cum trebuie si chestionare ca la examen, ca dupa carte...sigur nu iau...

4 răspunsuri:
| mariaanagrosu a răspuns:

Trist

| Zebastian a răspuns:

Fa-ti cont pe http://www.drpciv.ro/ dupa ce te autentifici poti face chestionarele oficiale, dar crede-ma ca daca nu citeste decretul faci degeaba chestionarele...

| catafan explică (pentru Zebastian):

Si unde mai exact gasesc chestionarele ca m-am inregistrat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu iti trebuie site.Invata decretul si ce ti-a spus instructorul si fii mai atent la intrebari data viitoare.Multi patesc asta din cauza tratarii cu superficialitate a testului.