| LoLoPardus a întrebat:

care este cel mai mare salariu din Politia Romana?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confidential!

| LoveSleep a răspuns:

Cu mită sau fără?

| anonimg a răspuns:

Cred ca este fara limita. Crezi ca degeaba s-a pus doar salariul minim si nu s-a pus si maxim? thinking

| TheLifeIsGood a răspuns:

Secret de stat!

| R0byZ00r a răspuns:

Sub-ofiter incepi de la 1600 si ajungi cu vechime la 3200, ofiter incepi de la 2600 si ajungi la 4500

| LoLoPardus explică (pentru R0byZ00r):

Am auzit ca ofiterii cu functie de comanda ajung sa aiba salarii de peste 9.000 lei. Cum obtii functia de comanda totusi?

| R0byZ00r a răspuns (pentru LoLoPardus):

''Ai auzit''? Unde ai auzit tu? Daca cineva spune ceva asta nu inseamna ca e adevarat, ca un simplu politist/jandarm/paznic in M.A.I de puscarie nu iei cine stie ce, daca vrei salarii de 7000 sa ajungi si la 10.000 atunci termina post-liceala si o facultate, si ve-i ajunge comandant dar nici aia nu iau prea mult

suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 9000 lei in pentru gradele de chestori principale care sunt cam cele mai mari grade din politie.