| iAMVi a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca urc un video pe youtube in care smangalesc fata unei vedete patesc ceva.
Spre exemplu iau o poza cu o vedeta americana si o smangalesc apoi urc acel video pe yt, patesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Beccaaa a răspuns:

Stii ca sunt o groaza de vlogeri si youtuberi care fac asta, nu? De exemplu, cam toti youtuberii straini isi bat joc de Kim Kardashian. Sunt o groaza de canale (de exemplu Bart Baker) care fac parodii videoclipurilor muzicale, fac o groaza de glume pe seama vedetelor, nu patesc nimic.

4 răspunsuri:
| Floree6052 a răspuns:

Teoretic n-ar trebui sa patesti nimic...
Dar ca sa fii tu sigur fa-ti un id anonimlaughing)

| iAMVi explică (pentru Floree6052):

laughing)nu vreau sa ma tin de cioace cu anonime si cutare, poate daca scriu ca e o parodie scap big grin

| iAMVi explică (pentru Beccaaa):

Ai drepate vorba lor go ahead laughing)
O sa zic la inceput ca e parodie si aia e multam.

| Floree6052 a răspuns (pentru iAMVi):

Deja ti-ai dat singur raspuns la intrebare laughing asa ca o sa mearga si cu parodia laughingwinking