| Adriaw48 a întrebat:

Salut!
Trebuie sa îmi schimb buletinul.
Credeți ca ma primesc fără certificat verde în politie?

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Merita incercat big grin

| Lukasssz a răspuns:

Da!

| Nirvanaaa a răspuns:

In instituțiile publice, unde se impune certificate verde este valabil și un test negativ. Acum depinde de secție dacă solicita testul sau nu. Mai bine mergi direct acolo și intrebi.

| mi25 a răspuns:

Evidenta populatiei tine de primarie. In primarie se intra doar cu certificat verde sau test.

| dinaprilie a răspuns:

Normal ca te primesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu ce sa zic. Depinde de regulile pe care și le-au impus fiecare. Spre ex luna trecuta am fost la politie pentru eliberare cazier si am avut nevoie de certificat verde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu...dar dacă nu ai certificat ar trebui să te primească dacă ai test negativ...

Răspuns utilizator avertizat