| wope a întrebat:

Salutare, adineauri am avut pofta de pateu, m-am dus la frigider sa iau un mandy vegetal si cand ajung la ultima felie ma uit mai atent, ceva era cam scos in evidenta, trag cu degetul si era mare paianjenlaughing
Stie cineva ce pot face in situatia asta? Am citit undeva sa iau legatura cu comerciantul, in cazul asta penny, dar nu stiu exact ce pasi sa urmez.

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Contactează producătorul. Dar trebuie să ai și bonul. Asta daca nu cumva ai întins pe pâine și proba (adică păiajenul).

| kalasnicov22 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa nu-l mananci si sa-l arunci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Anpc