| Senka1998 a întrebat:

Salutare,

Aș dori ca pe lângă locul de muncă actual să îmi iau un alt job part-time pentru suplimentarea veniturilor (se întrevede o posibilă angajare pentru al doilea job), dar la ambele firme aisgurarea privată este de la aceeași clinică medicală (ex: Medicover).

Întreaba mea ar fi: este o problemă/pot să am parte de probleme dacă ambele firme au aceeași clinică pentru asigurarea privată? Nu aș vrea să fiu dat înapoi de vreunul din aceste locuri de muncă deoarece am mare nevoie...

Există posibilitatea ca să fiu dat înapoi la al doilea job pentru că practic „deja" sunt asigurat la ei?

Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nici o treabă. Stai linistit.
Conteaza sa aiba cat mai multi asigurati.

| Batmanel a răspuns (pentru darrio2007):

Pai... nu o sa aiba mai multi, ca e acelasi client... sau?