| CASTRAVETE112 a întrebat:

Iarasi am o intrebare despre buletin: Pentru a plati la trezorerie acea taxa (varsta de 18 ani daca asta influenteaza cu ceva), trebuie sa iau ceva inainte de la sediul de unde fac buletinul? Sau merg direct sa platesc fara acte, doar buletin, etc? Deoarece nu am timp sa ma incurc mult, coada fiind cel mai probabil foarte lunga. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu trebuie sa ai nimic de la SPCLEP, doar spui ca este taxa pentru cartea de identitate.

| darrio2007 a răspuns:

Mergi la ghiseu si spui ca platesti taxa pentru a scoate buletinul.