| AIRIUS a întrebat:

Pe cine sustineti, acum in toata tevatura creata in Bucuresti si marile orase, cu Raed Arafat sau Basescu?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Care prost, cretin sau idiot mai tine cu Basescu? Doar ma intreb.Cred ca ne-am saturat cu totii si singurii care il mai sustin pe base sunt cei carora le convine sistemul de acum: ei fura si noi stam ca fraierii sa ne uitam cum fura.Trist!

8 răspunsuri:
| infires a răspuns:

Desigur ca tin cu Raed Arafat!

Răspuns utilizator avertizat
| itsirc3 a răspuns:

Cu Raed Arafat pentru ca nu vreau sa mor daca mi se intampla ceva.

| AlexCrb a răspuns:

Eu tin cu Zeus!

| Eღilia62 a răspuns:

Cu Arafat, normal.Cine sfecla il mai sustine pe Base?!

| AIRIUS explică (pentru Adredemesconf):

Buna!
Pai tin sa te anunt,ca eu am postat o intrebare vis a vis de sistemul prost din tara asta, chiar pe TPU si vreau sa ti spun, ca 10 useri mi au scris urat de tot,ca Basescu le a facut mult bine si ca nu trebuie sa l denigrez,ca e cel mai drept si etc!
Multe au fost,de asta am ales si eu sa pu intrebare intr un alt mod,dar vreau sa ti spun ca mai sunt detui simpatizanti,de ai lui.
Probabil ca, pe de o parte este si vina noastra!
Automat, sunt contra lui Basescu!
Numai bine!

| pcris a răspuns:

Demonstratiia deja nu mai are de a face cu sustinerea smurd ci devine mult mai generala la adresa Criminalilor si Mafiotilor Securisto-CComunisti ce ne tin piciorul pe beregata din cauza unei populatii indobitocite si de kko... ce si-a votatat si a adus la putere in "duminica orbului 20 mai 1990" pe criminalii ce au omorat majoritatea romanilor adevarati in Decembrie 89 si de care nu mai scapam!

| sylar2007 a răspuns:

Tin cu raed arafat, dar nu mai e vb de el in piata universitati, acum sunt in strada pentru a il da jos pe basescu