| AneeMariiZaharii a întrebat:

Buna,cine imi da si mie un sait de unde pot cumpara online aceste carti straight face
~ DOOM, Editura Univers Enciclopedic, Bucuresti 2005(editia a II-a revizuita si adaugita)
~ Marele dictionar de neologisme Florin Marcu Editura Saeculum 2002
~ Dictionar de sinonime, Luiza Si Mircea Seche, Editura Litera INternational 2002
~ Dictionar de antonime Luiza si Mircea Seche Editura Litera International 2002

4 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Daca esti tu in poza,, contacteaza-ma te pot ajuta eu laughing

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta-le pe site-ul oficial al editurii respective si daca le au poti sa le comanzi de acolo.

| AneeMariiZaharii explică (pentru Ioandelasal):

Am cautat dar nu gasesc de scriitori aia straight face :@