| YukiLove a întrebat:

imi puteti spune daca stiti la ce biblioteci din Timisoara pot gasi carti despre istoria si mitologia lumi, nu a romaniei, sau de unde pot cumpara, si de unde pot descarca astfel de carti gratuit de pe internet?
Va multumesc mult, am mare nevoie sa invat cat mai multa istorie cat mai repede.

3 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Eu cred că ar trebui să înveţi limba română cât mai repede, apoi istoria.

| YukiLove explică (pentru Woodenpints91):

Scuze, eram grabita, dar oricum nu conteaza ca am facut o mica greaseala pentru ca oricum peste 3 ani ma voi muta din tara asta si sper sa nu mai vorbesc niciodata limba aceasta.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru YukiLove):

Şi dacă tot nu o să mai vorbeşti româna, hai s-o poceşti puţin, că parcă ăia de-au inventat gramatica au pus prea multe reguli.