| Clodiaa707 a întrebat:

Bună. Întrebarea este adresată celor care mă pot ajuta și care îmi pot oferi câteva sfaturi bune. Deci, sunt în clasa a 12-a, sunt la profil uman, și am emoții pentru bac ce-i drept. La geografie și istorie nu-mi fac prea multe griji, aproape deloc, pentru ca mi se pare ușor. insaa, la romana sunt puțin stresata cu eseurile de la subiectul al treilea. Ideea e ca, îmi doresc sa-mi fac propriile eseuri, cu propriile mele cuvinte, fără să tocesc eseurile altora. doar ca am unele nelămuriri și mi-as dori sa pot discuta în privat (pe insta sau unde vreti) despre cum mi-as putea face singura eseurile de punctaj maxim. restul întrebărilor as prefera sa le adresez în privat. Seara frumoasa!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

"...restul întrebărilor as prefera sa le adresez în privat."

Restul interbarilor sunt despre cum sa dai spaga?
Iti reamintesc ca postezi oricum sub anonimat, deci, de ce vrei sa discuti in privat?
De ce te mai rusinezi, sau este ceva ilegal?